איך לראות נטפליקס ב-1080p במחשב (מק, ווינדוס)

צפייה בנטפליקס דרך המחשב היא פשוטה ביותר אם אתם רוצים לקבל את החוויה הבסיסית, אבל יש כמה טריקים קטנים שיכולים לשדרוג אותה בצורה משמעותית.

צפייה מהירה בנטפליקס דרך המחשב באיכות Full HD

על מנת לצפות בנטפליקס דרך המחשב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר Netflix ולפתוח חשבון אם עדיין אין לכם אחד כזה.

חדי העין מבניכם ומי שרגיל לצרוך תכנים ברזולוציה גבוהה בוודאי ישים לב שבגלישה רגילה בכרום ואפילו בפיירפוקס אתם מוגבלים ל-720p, שהוא הפורמט שהיה מקובל בערך לפני עשור! לעומת זאת, אין מגבלה כזו ב-edge, אבל להיכנס אליו כל פעם רק כדי לצפות בנטפליקס יכול להיות לא נוח…

אבל רגע, למה שגוגל לא תתקן את זה אתם שואלים…?! התשובה היא שאחת הפונקציות של כרום מאפשרת להקליט את המסך בקלות, משהו שחברת Netflix (או יותר נכון ספקי התוכן שלה) לא ממש מתה עליו.

לעומת זאת, בדפדפן Edge וגם באפליקציה שלה אי אפשר להפעיל את הפונקציה הזו וקשה יותר פשוט להקליט פרק (למרות שזה לא מונע כמובן הפצה פיראטית).

על מנת לפצות את עצמה על התרחיש הזה ולא לעצבן את השחקנים הגדולים בענף, נטפליקס מגבילה את האיכות ל-720p, לא איכות נוראית, אבל כזו שתרחיק את מי שמחפש להקליט בקלות באיכות הטובה ביותר.

אבל אם מסיבה מסוימת אתם לא מעוניינים להוריד את האפליקציה (ראו בהמשך) או שאתם משתמשים במערכת הפעלה חלופית כמו לינוקס, יש פתרון! תוסף בשם Netflix 1080p יאפשר לכם לצפות בנטפליקס באיכות 1080p גם בדפדפן כרום ועם תמיכה בסראונד 5.1.

אחרי התקנת התוסף הוא יפעל אוטומטית ולא תצטרכו יותר לדאוג שאולי העיניים שלכם לא בסדר 😊.

צפייה במקינטוש

במקינטוש דפדפן ספארי תומך ברזולוציה של עד 4K כולל בתנאי שאתם משתמשים ב-MacOS 11 ומעלה (1080p זמין החל מגרסה 10.11) וכמובן נמצאים בחבילה הכי יקרה. המגבלות על כרום הן זהות ונראה שאפשר להשתמש בתוסף כדי להסיר אותן (למרות שלא בדקנו)

באופן מפתיע, במקינטוש אין אפליקציה ייעודית לנטפליקס.

צפייה דרך האפליקציה בחלונות והורדת פרקים למחשב

אפשרות אחרת שלא הרבה מכירים או מנצלים היא צפייה דרך האפליקציה של חלונות 10 ומעלה. התקנת האפליקציה נעשית דרך החנות של ווינדוס. כדי להתקין את האפליקציה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב בתיבת החיפוש של חלונות "Netflix" וללחוץ על הלוגו שייקח אתכם לחנות. ההורדה היא בחינם כמובן…

 היתרון הכי גדול של האפליקציה הוא שאתם יכולים להוריד פרקים אל המחשב ולצפות בהם גם בלי חיבור אינטרנט זמין. הצפייה תהיה זמינה מתוך האפליקציה (כמו באנדרואיד / אייפון).

סיכמתי את האפשרויות השונות בסרטון:

צפייה מהנה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.