איך לראות נטפליקס ב-1080p במחשב (מק, ווינדוס) ולמצוא את נטפליקס להורדה

צפייה בנטפליקס דרך המחשב היא פשוטה ביותר אם אתם רוצים לקבל את החוויה הבסיסית, אבל יש כמה טריקים קטנים שיכולים לשדרוג אותה בצורה משמעותית.

צפייה מהירה בנטפליקס דרך המחשב באיכות Full HD

על מנת לצפות בנטפליקס דרך המחשב בלי שום הורדה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר Netflix ולפתוח חשבון אם עדיין אין לכם אחד כזה.

חדי העין מבניכם ומי שרגיל לצרוך תכנים ברזולוציה גבוהה בוודאי ישים לב שבגלישה רגילה בכרום ואפילו בפיירפוקס אתם מוגבלים ל-720p, שהוא הפורמט שהיה מקובל בערך לפני עשור! לעומת זאת, אין מגבלה כזו ב-edge.

אז למעשה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס ל-Netflix דרך edge. האמת היא שזה לא דפדפן כל כך גרוע והוא בכל מקרה מותקן בכל מחשב מודרני שמריץ את Windows.

אבל אם מסיבה מסוימת אתם משתמשים במערכת הפעלה חלופית כמו לינוקס, יש פתרון! תוסף בשם Netflix 1080p יאפשר לכם לצפות בנטפליקס באיכות 1080p גם בדפדפן כרום ועם תמיכה בסראונד 5.1.

אחרי התקנת התוסף הוא יפעל אוטומטית ולא תצטרכו יותר לדאוג שאולי העיניים שלכם לא בסדר 😊.

צפייה במקינטוש

במקינטוש דפדפן ספארי תומך ברזולוציה של עד 4K כולל בתנאי שאתם משתמשים ב-MacOS 11 ומעלה (1080p זמין החל מגרסה 10.11) וכמובן נמצאים בחבילה הכי יקרה. המגבלות על כרום הן זהות ונראה שאפשר להשתמש בתוסף כדי להסיר אותן (למרות שלא בדקנו)

באופן מפתיע, במקינטוש אין אפליקציה ייעודית לנטפליקס.

נטפליקס להורדה למחשב – איך מורידים את האפליקציה למחשב?

אפשרות אחרת שלא הרבה מכירים או מנצלים היא צפייה דרך האפליקציה של חלונות 10 ומעלה. התקנת האפליקציה ולמעשה הורדה של נטפליקס למחשב נעשים דרך החנות של ווינדוס. כדי להתקין את האפליקציה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב בתיבת החיפוש של חלונות "Netflix" וללחוץ על הלוגו שייקח אתכם לחנות. ההורדה היא בחינם כמובן…

 היתרון הכי גדול של האפליקציה הוא שאתם יכולים לבחור פרקים להורדה ולצפות בהם גם בלי חיבור אינטרנט זמין. הצפייה תהיה זמינה מתוך האפליקציה. אגב, אותו דבר בדיוק אפשר לעשות עם נטפליקס לאנדרואיד או נטפליקס לאייפון, מתאים בול לטיסות או מקומות שאין בהם WiFi.

סיכמתי את האפשרויות השונות בסרטון:

צפייה מהנה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.