איך לתפוס ולהוריד משחקים מלאים למחשב לפני שהם נעלמים

איך לתפוס ולהוריד משחקים מלאים למחשב לפני שהם נעלמים

העובדה שהיום אפשר להוריד משחקים תמורת כמה דולרים במבצעים והרצון של הרבה יוצרים ואפילו חברות גדולות לקדם את המשחקים החדשים שלהם, הביאה לכך שכמעט בכל שבוע יש לפחות משחק אחד מלא שאפשר להוריד בחינם, בדרך כלל לזמן מוגבל.

נכון, לא מדובר במשחקים הכי חדשים וחלק מהם תוכלו למצוא במחיר די זניח במבצעים על בסיס קבוע, אבל אם אין לכם אמצעי תשלום זמינים מסיבות כאלו ואחרות או שאתם פשוט לא מוכנים לשלם כל הזמן על משחקים באופן עקרוני (לא בהכרח בגלל פיראטיות), הגעתם למקום הנכון.

אז איפה אפשר למצוא משחקים מלאים להורדה בחינם?

Humble Bundle

נתחיל עם המבל בנדל, החנות שנותנת לכם חבילות של משחקים די פופולאריים במחיר מצחיק וגם חבילה חודשית של משחקים במחיר אפילו יותר זול (פחות מ-2$ למשחק). אבל בהמבל בנדל יש מדי פעם גם משחקים בחינם מעמוד הבית שלה. חלקם להורדה ישירה וחלקם כמפתח לסטים.

Epic Store

החנות של מפתחת Fortnite מנסה לתת לאחרונה נוקאאוט לסטים עם משחקים בלעדיים ומשחק אחד קבוע בחינם שמתחלף כל שבועיים. הקליינט דרכו מריצים את המשחקים מאוד בסיסי, אבל כמו שאומרים, אם נותנים לך, תיקח!

Origin

לא מת על הקליינט של Origins (או על EA בכלל…), אבל לאחרונה הם נותנים הצעות לא רעות כמו סימס 4… כמובן שהם לא יתנו לכם DLC ותוספות בחינם, אבל טוב לדעת שיש לכם מקום בו אתם יכולים להוריד את המשחק חינם בשקט (אחרי שהוספתם אותו לקליינט כמובן)

GOG

גם GOG משחררים מדי פעם משחקים בחינם, אם כי בתדירות נמוכה יותר. בדרך כלל זה במסגרת מבצעים רוחביים בחנות, משהו שקורה פעם בכמה חודשים… כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להוסיף את המשחקים לחשבון שלכם ומשם תוכלו להוריד אותו מדי שתרצו מהספרייה או Gog Galaxy, שהוא אחלה קליינט לדעתי.

IndieGala

אתר של מפתחים עצמאיים, בדרך כלל יש שם משחקים קטנים יותר, אבל כאלו שקצת יפתחו לכם את הראש ואפשר בדרך כלל לסיים בכמה שעות. שימו לב שהמשחקים יופיעו לכם בחשבון תחת החלק של Giveways ולא בספריה שלכם. שם תוכלו להוריד אותם ישירות אל המחשב.

איך לקבל התראה כל פעם שיש משחק חדש בחינם?
בהתחלה רציתי לכתוב פסקה על כל אתר בנפרד, אבל האמת שיש דרך מאוד פשוטה לקבל התראות במייל על כל משחק חדש בחינם: כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגשת לאתר isthereanydeal.com ולפתוח חשבון עם המייל שלכם.

לאחר מכן אתם נכנסים לעמוד הזה ומסמנים ככה:

אתם יכולים כמובן לבחור גם השהייה יותר ארוכה. רוב המשחקים בחינם זמינים לפחות ליום אחד, אז אפילו עד 12 שעות זה בסדר (צריך גם לישון 😊 )…

לוחצים על  SAVE למטה, ונותנים למשחקים בחינם לזרום לכם למייל! שימו לב שבפעם הראשונה תקבלו רשימה של כל המשחקים שנמצאים כרגע במאמר, ככל כאלו שדורשים שתהיו מנויים על תכנית מסוימת, אבל לאחר מכן תקבלו רק עדכונים חדשים.

במידה ואתם לא רוצים להשתמש בשיטה הזו, אתם יכולים לעקוב אחרי העדכונים של כל חנות בפייסבוק. ככה למשל אני מקבל את כל העדכונים של ההמבל סטור :

ב-Epic Store יש בכל שבוע עדכון עם המשחק הנוכחי בחינם והמשחק הבא.

מקווה שנהניתם לקרוא ואולי בא לכם לשתף. מכירים עוד מקורות חוקים להורדת משחקים בחינם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.