איך מורידים Among Us בחינם (או כמעט בחינם)

אם אנחנו צריכים לנחש, אז אמונג אס הוא אחד המשחקים שהולך להישאר איתנו עוד הרבה מאוד זמן: לא חסרים שוטרים תלת ממדים ומשחקים דומים, ולכן משחק כמו Among Us שהצליח למרות גרפיקה די פרימיטיבית ורף כניסה מאוד נמוך (כך שכל אחד יכול להיות טוב בו) הוא סיפור הצלחה יוצא דופן!

במשחק יש שתי קבוצות שנמצאות על גבי אחת מארבע מפות : החייזרים שמתחזים לבני אדם ובני האדם האמיתיים. התפקיד של בני האדם (שהם הרוב) הוא להשלים את כל המשימות על הספינה והתפקיד של המתחזים (שמודעים זה לקיומו של זה) הוא לחבל במאמצים האלו באמצעות יצירת תקלות, תאונות ובעיקר רצח חשאי של בני האדם באמצעות לחיצה על כפתור שהורג את האדם הקרוב ביותר….

למתחזים יש גם יכולת ייחודית נוספת והיא לעבור בין פתחי האוורור של הספינה ובכך להתחבא יותר בקלות.

כאשר מתגלית גופה, כל השחקנים נכנסים לצ'ט ומצביעים מי לדעתם הוא המתחזה, כאשר המתחזים מנסים כמובן להצדיק את האליבי שלהם ולבלבל את יתר השחקנים כך שהם יחשבו בטעות שאחד מבני האדם הוא הרוצח.

אז Among Us הוא בחינם או לא בחינם?

שאלה טובה! המשחק המקורי שיצא לאנדרואיד ו-iOS (אייפונים) כלל מפה אחת והיה בחינם. מאז יצאה גם גרסה למחשב ל-PlayStation, לאקס בוקס ולסוויצ' לפי החנות המתאימה של המכשיר שלכם (או סטים וה-Epic Store).

 הגרסאות האלו עולות בערך 18 שקלים. אם אין לכם גישה לכרטיס אשראי, היינו ממליצים לכם לפתוח חשבון PayPal ולהעביר אליו כסף או להטעין כרטיס אשראי נטען.

המשחק אומנם היה זמין בחינם ב-Epic, אבל לתקופה מוגבלת.

עמוד המשחק ב-Epic Store

עצה קטנה: אל תורידו את גרסת המחשב מאתרים שמציעים להוריד אותה בחינם, הם עשויים לכלול וירוסים או "סתם" תוכנות מעקב שאתם לא רוצים על המחשב…

הורדה של Among Us דרך מנוי ב-Gamepass

אם יש לכם מנוי ב-Gamepass, אז נכון לתחילת 2022 המשחק זמין כחלק מהמנוי (במקרה ולא ידעתם). Game Pass הוא שירות מצוין שהולך ומשתפר כל הזמן למרות שההורדות עצמן לא תמיד נוחות.

אמונג אס בסטים

המשחק סוף סוף הגיע לסטים ותוכלו לקנות אותו דרך העמוד הרשמי שלו

הצטרפו ל-Gamepass  (חודש ראשון בפחות מ-4 שקלים!)

הורדה בחינם למובייל

אם אתם רק רוצים להתנסות במשחק, הגרסאות לאנדרואיד ואייפון (או אייפד) הן בחינם תמורת צפייה בפרסומות וקבלת מידע על הרגלי המשחק שלכם.

Google Play כעת ב-

אייפון ואייפד (Appstore)

כוכבים ב-Among Us

מעבר לתשלום על המשחק עצמו, ב-Among Us יש גם כוכבים שאפשר לרכוש. הכוכבים האלו מאפשרים להוסיף כל מיני תלבושות כמו כובעים ואפילו בעלי חיים שעוקבים אחריכם ברחבי המפה.

 אין שום חבילה שלא ניתן לרכוש ב-70 כוכבים או פחות, אבל אי אפשר לרכוש בדיוק 70 כוכבים, והמכפלות שאפשר לרכוש הן 20,30,50,110 ו-300.

בגרסה של סטים אפשר לרכוש את הכוכבים רק מהמשחק עצמו, בחנות של אפיק אפשר לרכוש את הכוכבים מהחנות עצמה דרך תפריט DLC. בהמרה לשקלים 20 כוכבים יוצאים בערך 6.95 ₪.

לשחק בחינם דרך אמולטורים

קיימת דרך שלישית לשחק בחינם דרך אתר בשם Now.gg שלמעשה נותן לכם להתחבר לגרסת ענן של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

קחו בחשבון שזה לא הכי נוח וגם דורש מכם להיכנס לחשבון גוגל.

אפשרות אחרת היא להשתמש באמולטור לדסקטופ שנקרא Bluestacks.

Among Us בדפדפן (המשחק הרשמי)

Among Us Singe Player – הגרסה הלא רשמית (ובמה היא שונה מ-Freeplay).

יש עוד גרסה אחת שאולי נתקלתם בה באתרי משחקים והיא נקראת Among Us Single Player ולפעמיים Offline. זו גרסה שמחקה את המשחק המקורי, אבל עם בוטים.

גם ב-Among Us  עצמו יש מצב דומה שנקרא Freeplay, אבל שם הבוטים לא באמת עושים משהו והוא מוגדר כמצב אימון שיעזור לכם להכיר את המפות.

תוכלו לשחק בה כאן ללא פרסומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.