איך לפתוח פיילפל (PayPal) בלי כרטיס אשראי רגיל

הרבה אנשים שיש להם חשבונות מוגבלים או משתמשים בכרטיס אשראי דירקט רוצים לקנות באינטרנט דרך PayPal.

החדשות הטובות הן שזה אפשרי.

שימו לב: בעיקרון אם אתם מתחת לגיל 18 אסור לכם לפתוח חשבון בעצמכם.

אז איך עושים את זה? יש שתי דרכים עיקריות:

  • בקשת כסף ישירות לכרטיס שלכם
  • שימוש בכרטיס ויזה נטען

1.מבקשים כסף מאדם אחר

חשבונות PayPal  יכולים להעביר כסף בין אחד לשני, והסכום שנקלט בחשבון המקבל נכנס אל תוך הארנק שלו . החיסרון: בארץ אין אפשרות לשלוח בין בני משפחה (עד כמה שאני יודע, בארה"ב זה אפשרי) ומי שמקבל את הסכום משלם עמלה לפייפאל. כלומר, אתם מקבלים את הסכום פחות העמלה של ויזה שהיא יותר מ-3%!

 אם אתם בכל זאת מחליטים להשתמש בפתרון הזה, יש לחברה גם שירות בשם Paypal.me שבאמצעותו אפשר לשלוח לכם כסף דרך קישור ישיר. אפשר לשלוח במייל, ב-Whatsapp וכו'.

הנה סרטון שמסביר בכמה דקות איך עושים את זה (לא סרטון שלי…):

2.רוכשים כרטיס נטען

רכישת כרטיס נטען של ויזה היא האפשרות הזולה ביותר, פשוט הולכים לדואר ורוכשים כרטיס במזומן בלי כל הבלגן של קבלת כסף מחבר. מדובר בכרטיס שאפשר כל פעם להטעין אותו מחדש.

צריך לשים לב שוויזה נטענת בדולרים (יש גם מאסטרכארד נטען בשקלים / יורו / פאונד, אבל פייפאל לא תומכת בו, עד כמה שאני יודע). אם אתם מבצעים רכישה מאתר בארץ, עדיף שחברת האשראי תבצע את ההמרה, בכרטיס נטען מדובר על 2.5%. זה יחסוך לכם כמה שקלים…

שימו לב: אתם לא יכולים לקבל כסף אל תוך הכרטיסים האלו.

האם אפשר להשתמש בפייפאל עם כרטיס דירקט?

תלוי. הסיבה היא שחלק מהכרטיסים הם לא בין לאומיים וחלק כן (15 או 16 ספרות). מכיוון ש-PayPal  מקבלת רק חשבונות בנק אמריקאים, אתם נמצאים למעשה באותה הסיטואציה ולכן תצטרכו לפעול על פי הצעדים למעלה או לבדוק אם תוכלו לשדרג את הכרטיס (היום יש גם כרטיסי דירקט משודרגים עם שבב שהם לרוב בינלאומיים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.