ההזמנה מוקדמת לכיסויים בצבעים חדשים ל-PlayStation 5 נפתחה בישראל

ישפאר, נציגת סוני בישראל, הודיעה שההזמנה המוקדמת לכיסויים הרשמיים ל-PlayStation 5 נפתחה דרך חנות האונליין שלה (ישפאר Outlet).

הכיסויים החדשים אמורים להגיע ב-18.7, כאשר כרגע המכירה מוגבלת ליחידה אחת מכל סוג ללקוח.

לכיסויים מחיר אחיד של 219 ₪ לעומת 54.99$ דולר בחו"ל, הבדל נמוך למדי ומפתיע לטובה של לערך 25 ₪ (בשער דולר של 3.5 ₪). על זאת יש להוסיף 19 ₪ משלוח למי שמזמין ישירות מהאתר (לא קיימות אפשרויות משלוח אחרות).

הצבעים שסוני מציעה הם שחור, סגול, כחול, אדום ו-ורוד, או כפי שהיא מכנה אותם "שחור חצות", "סגול גלקטי", "אור כוכב כחול", "אדום קוסמי" ו"ורוד נובה". את בקרי הדואל-סנס 5 ניתן לרכוש בצבעים האלו כבר זמן מה…

לעמוד הכיסויים באתר ישפאר

לאחר ההכרזה המקורית על היכולת להסיר את הכיסוי של ה-PlayStation 5  בקלות, היו מספר חברות שתכננו למכור כיסויים מקוריים משלהן, אך נאלצו להילחם במחלקה המשפטית של סוני ללא הצלחה. אחת החברות , dbrand, החליטה שאם היא לא יכולה להילחם בסוני, אז לפחות הוא תוכל לקבל עוד קצת יחסי ציבור על חשבונה והקדישה דף מיוחד באתר שלה לכל מי שרוצה לדעת מהם היתרונות בהסרת הכיסוי המקורי של הקונסולה (בצבע לבן).

המאבק המשפטי הזה כמובן לא מונע מאלפי כיסויים סינים להציף את השוק, למרות שעדיין לא יצא לנו לראות כיסויים שכוללים את הלוגו של PlayStation.

מה דעתכם? הייתם קונים כיסוי במחיר של משחק? אוהבים את הצבע הלבן המקורי או שאולי אתם בכלל מעדיפים צביעה ביתית "Do it Yourself?".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.