האם רובוטים חולמים על בחורות חשמליות?

האם רובוטים חולמים על בחורות חשמליות?

Girls Like Robots הוא משחק חדש שמופץ על ידי אתר האנימציה המחתרתי משהו למבוגרים, Adult Swim.

שלא כמו מרבית משחקי החשיבה שבשלב מסוים משרים על השחקן תחושה של לחץ ופאניקה, אני חייב להודות ש – GLR הוא בדיוק ההפך הגמור, והוא הצליח להרגיע אותי במובן כמעט ZENי בתקופה לא קלה בכלל בחיים האישיים שלי.  אחת הסיבות לכך היא שהמשחק מעודד את השחקן לבטל את הצעדים האחרונים שלו ולשפר את המצב שלו לפני שהוא מגיע למצב מתוסבך יותר ול – Game Over.

הרעיון הוא פשוט ומזכיר קצת את חידות ההיגיון בפסיכומטרי : בנות אוהבות רובוטים, אבל הן לא אוהבות חנונים (Nerds). התפקיד שלכם הוא לסדר רובוטים, בחורות, חנונים ושאר אורחים שקופצים לביקור על גבי הלוח. כל שילוב טוב מעלה את רמת האושר הכוללת, וכל שילוב רע, מוריד אותה. בסופו של דבר, יש רמת אושר מסוימת שצריך להגיע אליה כדי לעבור לשלב הבא, והניקוד בשלב ניתן בהתאם (כמו ב – 99% ממשחקי הטאצ’).

את האווירה המאוד מרגיעה והלא אלימה של המשחק, משלימה מוזיקה בסגנון קלטי , וקשה לחשוב על מוזיקה אחרת שהייתה יותר מתאימה למשחק הזה.

למרבה הצער, המשחק זמין כרגע אך ורק ל – iOS ולמק, אבל בעתיד הוא אמור לצאת גם למחשב ורצוי שתצביעו לו ב – Steam Greenlight. ללא ספק מדובר באחד ממשחקי הטאצ’ חשיבה הטובים שראיתי השנה!

להורדת המשחק מהאפסטור במחיר של 12 ש”ח פחות עשר אגורות…

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.