יוצאים מהבית – אירועי גיימינג בדצמבר 2012

טוב, בגלל קוצר זמן והבכורה של "ראלף ההורס" עוד שעה וחצי, הפוסט הזה הולך להיות קצר : ככל שאני מגדיל את מעגל החברים שלי בפייסבוק , כך אני מגלה יותר ויותר אירועים "גיקיים" ששוה לבדוק אותם. הנה כמה מהאירועים שצפויים לנו בחודש הקרוב. ובכלל, אם אתם מתעניינים בצד היותר מחקרי של משחקי הוידאו, שווה לכם לבדוק את הקבוצה החדשה בפייסבוק – "קבוצת דיון (על) משחקי וידאו" שעדיין נמצאת בשלבי חיפוש הזהות העצמית. אם משום מה אתם לא מצליחים להירשם, שלחו לי הודעה בפייסבוק ואני אוסיף אתכם.

אז בקיצור, מה יביא לנו החודש הקרוב בנתיים?!

גיקדום – "בתכנית: מוזיקה. גיקיים. גיקיות. ג'ונתן קולטון, ג'וס ווידון, כרגיל." – 10.12

באותו יום  היה אמור להתקיים גם אירוע של קבוצת הקריאה הקווירית בבאר שבע – "משחקות בתשוקה – יצוגים להטב"ים במשחקי מחשב". גם בתור מי שלא משתייך לקהילה, אני חושב שזו הרצאה סופר מעניינת ורינת היא אחלה של מרצה שכבר הריצה את אותה הרצאה בעבר. ההרצאה הזו תידחה בשל סיבות אישיות.

[בנתיים, קבלו הרצאה מצוינת בנושא דומה מהאי כנס שהתקיים לפני כמה ימים :]

מאורות 2012 (תוכניה) – כנס מדע בדיוני ירושלמי, יתרכז השנה בסופים צפויים יותר ופחות בהתאם לשנה בה אנחנו נמצאים… 13.12

באותו יום בערב באוזן בר תתקים גם מסיבת חנוכה אלטרנטיבית – יהודים בקטע אחר (לא קשור לאתיאזם). בין היתר מבטיחים לנו גם קולנוע פרינג' בנושא פנטזיה ואימה יהודיים.

אבל גם הצפונים לא צריכים להרגיש מקופחים, כי באותו הערב ממש תתקים הקרנה חוזרת ומחודשת של "ליל הטריילרים החיים" בסינמטק חיפה.

מועדון הסרט המופרע "סאת פארק" באוזןבר. בהנחיית אלון גור אריה, ממיסדיי חבורת היפופטם. אבל איפה Team America ומאט דיימון, איפה?! . לעמוד באתר. 17.12

GamIS 2012 – האירוע הגדול של קהילת מפתחי המשחקים המקומית. בין היתר מתבשל גם פאנל על עיתונאות משחקים. מה שבטוח שיהיה מעניין. 19.12. לעמוד הרשמי של הכנס.

יום אחד לאחר מכן (28.12), תתקים הקרנה שניה לתושבי מחוז דן של ליל הטריילרים החיים בסינמטק תל אביב. אני כבר הזמנתי כרטיסים, ואני ממליץ לכם לעשות אותו הדבר.

מועדון קריאה על הספר "הרצל אמר" – לא קשור למשחקי מחשב, אבל אני אמור להנחות את המפגש :-D. הדף המעודכן יעלה בהמשך  באתר של האגודה למדע בדיוני ופנטזיה. אמור להתקיים ב – 30.12.

… אוקי מסתבר שנפלה טעות, מנחה המפגש הוא איתי אחר, וגם התאריך הוא לא אותו תאריך :-P.

לסיום  – מסיבת אולדסקול  #2 – המסיבה מתקיימת בבית של התקליטן ליעד אורן, AKA Rock Man. אמור להיות שמח עם טונות של קונסולות קלאסיות ומשחקי חברה – 1.1.13

עדכונים נוספים, אם יהיו, יגיעו בהמשך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.