משתמשים כבר מגלים מי יש מתחת למכסה המנוע של ה-PS Classic

משתמשים כבר מגלים מי יש מתחת למכסה המנוע של ה-PS Classic

עדכון נוסף : יש כבר פריצה ראשונה

עוד עדכון מעניין חושף כיצד אפשר להוסיף עוד משחק בודד לקונסולה דרך דיסק און קי וקובץ מיוחד שיש להוסיף לו (מלבד ההעתק של המשחק, קובץ ה-ISO). אפילו במושגים של מודיפיקציות חומרה (בלשון עדינה), זה מאוד מאוד מהיר. עם זאת, עדיין לא מדובר בפתרון בטוח, ובהחלט לא כדאי להתעסק איתו בלי לקרוא את כל ההוראות. סרטונים נוספים יראו לכן איך אפשר לגרום למכשיר לחשוב שהוא מריץ משחק אירופאי כ-NTSC עם קצב פריימים כמעט מושלם דרך האמולטור המובנה (ראו את הפוסט המקורי למטה).

עדכון – משחקים נוספים בקוד המקור

אני כבר לא מספיק לעקוב : על פי PlayStation Lifestyle, בקוד המקור של הקלאסיק יש התייחסות לעוד 36 משחקים נוספים עם הרבה שמות מוכרים כמו למשל קראש בנדיקוט, טומב ריידר, טוני הוק, גראן טוריסמו, קולנה, המשחק על פי הסרט הראשון של הארי פוטר ועוד. את הרשימה המלאה תוכלו למצוא בפוסט המקורי.

מה קורה אם מחברים מקלדת USB ל-Classic (הפוסט המקורי)?

וואו – זה היה מהיר. בעוד מי שקנה את הנינטנדו והסופר נינטנדו מיני היה חייב להוריד קושחה מיוחדת בשביל לפרוץ את המכשיר, מסתבר שב-PlayStation Classic אפשר להגיע לכמה אפשרויות מעניינות אפילו בלי לחבר את המכשיר למחשב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחבר מקלדת USB וללחוץ על ESC כשהמשחק פועל…

למען ההגינות, החבר’ה בווידאו לא הצליחו לחבר את המכשיר למחשב או לחבר אמצעי אחסון חיצוני (כל מה שהם קיבלו זה פקודה בלינוקס שאי אפשר לשנות). בנוסף, הם מזהירים שאפשר לחרבש הגדרות בלי להתכוון, אבל אם באופן כלשהו הם (או מישהו אחר) יצליחו לעקוף את העניין של אמצעי האחסון, הדרך לטעינת קבצי תמונה של משחקים תהיה פשוטה מאוד… (בארה”ב אפשר ליצור העתקים של דיסקים באופן חוקי אאל”ט).

לדעתי, סביר להניח שסוני כן ניסתה לחסום את המכשיר מפני חיבור לאמצעים חיצונים (היא אחת החברות שהצליחה לחסום פיראטיות די באפקטיביות בשני הדורות האחרונים), אבל בנקודה הזו היא פשוט פספסה. והאמת שאם לוקחים בחשבון שאפילו הביצועים של האמולטור על החומרה הזו הם לא אופטימאלים לעומת מכשירים חכמים אחרים בשוק, אולי זה לא ממש מפתיע… יהיה מעניין לראות אם אנשים יצליחו לשפר את הביצועים על ידי שינוי הגדרות באמולטור בלבד.

המשך יבוא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.