במבה בעקבות החטיף החטוף 3

Bamba Quest 3


לחצו על השלט של ה - Playstation כדי לשחק און ליין...

סיקור

דירוג ומשחקים דומים

תמונה מהמשחק במבה בעקבות החטיף החטוף 2 תמונה מהמשחק הרפתקאות במבה בממלכה הקסומה 

דירוג הגולשים: (3.65)    

דרגו את המשחק :
סגנונות משנה (תגיות): במבה  

במבה בעקבות החטיף החטוף 3 -סיקור

במבה בעקבות החטיף החטוף 3 הוא כבר המשחק הרביעי של משחקי במבה (אם סופרים גם את "במבה בממלכה הקסומה") ובדיוק כמו שני קודמיו, מדובר במשחק הרפתקאות קלאסי (קווסט) ובו התינוק של במבה צריך לאתר את החטיף החטוף ולהחזיר אותו בשלום הביתה. כרגע המשחק מפורסם בעיקר באתרי משחקים ולא בטלווזיה, אבל הפורומים שלו כבר מלאים בשחקנים שעוזרים אחד לשני ומספקים רמזים.

הנוסחה המוכרת משני המשחקים הקודמים לא השתנה בהרבה : כל אזור במשחק מורכב מכמה מסכים בהם מסתתרים חפצים שונים, ועל ידי שימוש בחפץ על חפץ אחר , פותרים חידות ומתגברים על מכשולים. למשל, בשלב הראשון צריך למצוא קרשים , להניח אותם על עץ ולבסוף לחזק אותם באמצעות מסמרים כדי לטפס על העץ ולהגיע למסך נוסף. שלא כמו בחטיף החטוף 2, אי אפשר לשחק את כל השלבים וצריך לעבור אותם לפי הסדר. יש גם מספר שלבים שייפתחו רק בהמשך ספטמבר. עוד אפשרות חביבה היא למצוא כוכבי בונוס שמסתתרים בשלבים לזמן מוגבל והשחקנים הראשונים שימצאו את כולם יוכלו לקבל פרסים. חוץ מכל השלבים הרגילים, יהיה גם שלב אחד נוסף שייפתח רק באמצעות קוד שיופיע על שקיות הבמבה החל מתחילת אוקטובר.

מי ששיחק בשני המשחקים הקודמים לא ייראה הרבה הבדלים, למרות שהגראפיקה יותר מושקעת ומפורטת (גם החיבור לאינטרנט נעשה יותר מהר). אם יש דבר אחד שהפריע לי בכל זאת זה הגודל הקטן של המסך : לא רק שהיום כמעט לכל אחד יש מסך רחב, אלא שהרבה אנשים משחקים על מחשבים ניידים ומסכים של 10 אינץ שהכול נראה בהם הרבה יותר קטן בלאו הכי. אבל בסך הכול זו תלונה ממש קטנה שלא מפריעה ליהנות מכל מה שהמשחק מציע, והוא מציע המון! עכשיו צריך רק גרסה לאייפון או לאייפד והכול יהיה מושלם!

הגעתם עד לכאן ועוד לא התחלתם לשחק? למה אתם מחכים?!

חזרה למעלה

תגובות

שם
תוכן התגובה
לפני שאתם מגיבים - כדי להוריד משחקים למחשב, צריך ללחוץ על הכפתור של הדיסקט עם החץ מתחת לפס של הפרסומות

משחקים לפלאפון לפי הלוגו של המכשיר שיש לכם... (Google Play לגלקסי, Appstore לאייפון)

1.ראכט : מה הקוד?"?????..???

2.לאון : אני אוהב מאוד לשחק בבמבה באיקבות החטיף החטוף 3

3.עטטטטטטטטכ : מת מת על המשחק הזה

4.שובל סעידיאן : ממש כיף לי לשחק בבמבה

חזרה לטופס הוספת תגובה