קופים, כלבים וארנבים

אז בסופו של דבר הסתבר שהשמועות היו נכונות : החידוש לאי הקופים 2 ייצא ממש בקרוב. בנתיים לוקאס ארטס שיחררה גלריה של תמונות בלי וידאו. מן התמונות ניתן להתרשם שהמשחק יהיה דומה למדי לחידוש הקודם כאשר התוספת העיקרית היא ערוץ פרשנות חדש של יוצרי המשחק ואפשרות להשתמש בדיבוב עצמו גם בגרסה הישנה . האם זה אומר שרון גילברט יחזור לשתף פעולה עם החברה ממנה פרש לפני יותר מעשור? פעם הייתי אומר שאין סיכוי והכוונה היא אולי לדייב גרוסמן (שהיום עובד ב – Telltale), אבל היום כבר קשה לדעת.

אני חייב להודות שאי הקופים 2 הוא היותר אהוב עלי (יחסית למשחק הראשון), אבל לא ברור לי מדוע לא להשתמש ברקעים המקוריים שצוירו ביד ויותר מאוחר נסרקו למחשב (או לפחות זה מה שהיה כתוב מאחורה) . נכון שזה היה יכול להיות לא ממש סיקוולי, אבל התחושה הנוסטלגית והאותנטית אולי הייתה שווה את זה. למען האמת, LA שחררה גם ציור מחודש של העטיפה שלא זכה לתגובות טובות כל כך (שימו לב שרוב התגובות האחרות מתייחסות לשחרור של המשחק עצמו ולא לתמונה!).

כמעט במקביל , שחררה Telltale טריילר חדש לעונה השלישית של סאם ומקס המתוכננת לאפריל (בית הבובות של השטן אם אתם מתעקשים לתרגם). אם להתרשם מקטע הוידאו, נראה שהגראפיקה לא זכתה למתיחת פנים רצינית (אם בכלל) . בעונה החדשה (זהירת – ספוילרים) מקס מגלה שטמונים בו כוחות על כגון קריאת מחשבות ושינוי צורה אשר עלולים להיות מנוצלים לרעה. אם להאמין ליוצרים, הרי שמדובר בעונה הארוכה והאפית ביותר של הצמד וזה בהחלט נשמע הגיוני אחרי הסדרה היחסית ארוכה של פרקי Tales of Monkey Island. האם זה אומר שגם רמת הקושי תעלה ? אני מקווה מאוד שכן (ארבעת הפרקים מהעונה הראשונה בהם שיחקתי היו יחסית קלים).

ולסיום, אם עוד לא ביקרתם, שווה מאוד להיכנס לבלוג חדש בנושא קווסטים בשם "עולם הקווסטים" שבהחלט מראה כוונות רציניות. בהצלחה!

3 תגובות

  1. פינגבק:גאייברש, סאם, ומקס « עולם הקווסטים

  2. הסיבה הכי טובה לעדכון הרקעים היא הרזולוציה של המסכים של היום לא עושה צדק לגרפיקה של פעם… זה די מדהים שהם מייצרים רקעים חדשים ויפים ברזולוציה של 1080p.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.