כמה אתרים מעניינים

האתרים האלו לא חדשים במיוחד ולא מפרסמים את הביקורות והסנסציות הכי חדשות – אבל יש להם סוג של קסם מסוים…

http://www.insidesocialgames.com/ – אוקי, אז רוב הפוסטים בבלוג / אתר הזה הם על פייסבוק או לכל הפחות על Zynga, אבל הטקסט עצמו קריא למדי ומעביר את המסר באורך סביר בלי לחפור יותר מדי.

http://unseen64.net – אם חשבתם שראיתם הכול ביו-טיוב , unseen יציג בפניכם עוד כמה משחקים שמעולם לא ידעתם שיצאו (או שבעצם לא יצאו…) כמו למשל Cannon Fodder 3 ("המלחמה מעולם לא הייתה כל כך כיפית" בPSP), רואד ראש לPS3 (לפי הגראפיקה, טוב שהמשחק אף פעם לא יצא) וסידני 2000 לגיים בוי קולור (דווקא נראה אחלה). יש גם המון מסכי בטא מוקדמים, אבל זה באמת לפנאטים :-).

http://nobuooo.com/ – אותו הרעיון של דיג או Hadash-Hot הישראלי שלפיו הגולשים מצביעים על החדשות הכי מעניינות, רק שכאן מדובר על כל מה שקשור למוזיקה של משחקי וידאו (עוד פסקול של Final Fantasy יצא לאור, טריילרים למשחקים מוזיקלים ויצירות חובבים). נבירה קצרה ברשימה תחשוף עשרות אתרים נוספים שלא ידעתם עליהם. חגיגה לאוזניים. שימו לב שכמעט כל האירועים הגדולים מתרחשים (מן הסתם) באמריקה ואירופה.

http://socoder.net/ – מי שאוהב משחקים ניסיונים (Experimental )לא יכול לוותר על האתר הזה למרבה הצער, הניווט בו כשלעצמו יכול להיחשב כניסוי על בני אדם.

http://www.pcgames.co.il/default.aspx – גם לאתר מסחרי לחלוטין  אפשר לטפוח על השכם לפעמיים.  סוף סוף המשחקים שאינם במלאי נדחפו לתחתית הרשימה ונראה שגם מבחינת המחירים  יש תחרות אמיתית מול החנויות הפיסיות (בדקו את המחיר הממוצע של פיפא 2010 לPS3) ולעיתים אפילו מול ההפצה הדיגיטאלית (מספר משחקים שבDirect 2 Drive עולים 10$ נמכרים במחיר כמעט זהה באזור ה – 40 שקלים). חשוב לציין שלמרות שהאתר מופיע בZAP, שני האתרים אינם לגמרי מסונכרנים אחד עם השני.

אם לא סיפקתי את רשימת ה"זר ומוזר" שלכם השבוע, אתם מוזמנים להמליץ על אתרים נוספים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.