חופש או עופש?

נראה לי שזה יהיה הפוסט הראשון שממש יושפע ממצב הרוח הלא משהוא שלי (טחינה למבחנים וסופי שבוע לא הולכים טוב ביחד) , ולכן עלי להתנצל מראש :-/.

אז ככה – החופש הגדול של כולם התחיל רשמית ב1 ליולי, אבל משום מה נראה שבחתך הגולשים של האתר (10-16 לרוב) אין לזה הרבה משמעות מבחינת הכניסות מהסיבה הפשוטה שגם לפני החופש לאף אחד לא היה זמן או כוח ללמוד :-). הסמיילי הזה אגב, הוא סרקסטי,  לדעתי האישית שום משחק לא שווה אלפי שקלים של השלמת בגרויות בכל מיני מכונים למיניהם,  אחרי הצבא תזכרו שאמרתי לכם את זה (או שלא…).

לפני כמה ימים שוחררו לרשת סרטונים מתוך הסדרה החדשה של אי הקופים. אני אוהב את הדיאלוגים ואת האווירה, אבל הגראפיקה הזו פשוט עושה לי אנטי, קשה לי מאוד להתרגל לדמויות שאהבתי לאורך כל הסדרה (ובעיקר בכותר השלישי) בתלת ממד הזה. המשחק הרביעי אמנם נראה הרבה יותר גרוע (9 שנים, כן?), אבל לפחות היתה תחושה שניסו לצייר את הדמויות בדומה לשאר המשחקים עד אז. לעומת זאת, הדמויות ב – Tales נראות מאוד שונות , ולא לטובה : לה צ'אק נראה כאילו תקועה לו קרפדה על הצוואר, איליין נראית קצת יותר מדי כמו דמות מנגה, וGuybrush נראה פשוט, תסלחו לי – מסומם.

שפטו בעצמכם –


PlaySega – אחרי כמה חודשים טובים הסתבר שסגה סוף סוף מאפשרת לשחק בחלק ממשחקי הפלאש באתר שלה בלי להיות רשום, אבל בצורה מוגבלת מאוד כשכל השלבים פתוחים ואחרי כל משחק או שלב מופיעה הודעה דביקה שמפצירה בנו להירשם. מומלץ לנסות את Chu Chu Rocket ו – Columns , שניים מהמשחקים שהפכו את סגה למי שהיא (או לפחות הייתה). חבל מאוד שדווקא פינת המשחקים של סוניק ריקה (פעם היה שם משחקון מיותר של האולימפאדה, לא הפסדתם הרבה).

מסודרים – בצד החיובי של הפרק השבוע, מסתבר שהפיתוח המדובר של החבר'ה היא קצת יותר מסתם קסדת מציאות מדומה והשחקן ממש זז בתוך החדר ויורה בדמויות. עדיין , קשה להאמין שבעולם האמיתי זה היה עובד במולטיפלייר או שמישהוא באמת היה מסכים לחבוש משהוא שכזה על הראש ליותר מכמה שניות. הצד השלילי של הפרק , או הפגם באמינות אם תרצו ,הוא שמישהוא שעובד בנינטנדו כותב גם למגזין של סוני (Playstation Magazine). לא צריך להבין במשחקים כדי לדעת שמדובר בשתי חברות יריבות. מולי ואסף,  באמת לא כדאי לכם לזלזל באינטליגנציה של קהל היעד שלכם, בטח שלא בצורה כל כך בולטת.

אז כן, השבוע הזה היה קצת עופש גם מבחינתה חדשותית, אולי הגיע הזמן שמישהוא ימציא את את ה – Wide Twitter – טויטרים של עד 400 מילים :-).

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.