בן לא נו10

בזמן שיטוטי לחיפוש משחקים עבור האתר נתקלתי במשחק און ליין שבאמצעתו ניתן ליצור משחקי פלאש של בן 10, אך למרבה ההפתעה, כאשר ניסיתי לגשת לעמוד באתר קרטון נטרווק האמריקאי הופנתי לעמוד בחירת מדינה. הקטע המעצבן הוא שהעמוד מתחיל לעלות וההפניה נעשית בצורה מאוד בוטה, בטח ובטח לגולשים שלא תמיד מבינים אנגלית. מסתבר שCW הלכו רחוק אפילו יותר עם התעלול הלא מצחיק הזה והחליטו לחסום אפילו את הטריילר! כמו כן, נראה שהרשת לא הסתפקה בזה ,וביקשה מאתרים אחרים לחסום כל ניסיון לקבל פידבק :

השאלה הזו ("למה האתר אינטרנט מפנה אותי ישירות?")  נמחקה מאתר התשובות של יאהו (ומישהוא טרח למנוע מהרובוט של גוגל מלקחת תמונת מטומן):

ben

חשבתי שהמלחמה הקרה ומסכי הברזל מאחורינו, מסתבר שהם רק עברו לאינטרנט… מה שעוד יותר מוזר שמשחקים אחרים באתר האמריקאי דווקא כן פועלים.

יאללה, גם ככה חוץ מפאור פאף אף פעם לא היה מה לראות בערוץ הזה…

6 תגובות

 1. איליה (היליד)

  אני מסופק שזה היה מכוון, סביר יותר להניח שזו תקלה טכנית.
  נראה שזו בעיה שלא היית קודם, ופתאום הופיע אח"כ. זה מה שקורה כשמשאירים דף אינטרנט להירקב…

 2. אממ – נראה לי שכל הסימנים שהבאתי דווקא מעידים בדיוק ההפך. אפילו אם זו כן הייתה תקלה טכנית, המשחק מופיע רק באתר האמריקאי, ואותי זה כבר מעצבן : חשבתי שההתייחסות המזלזלת של חברות המשחקים האמריקאיות נגמרת בקונסולות, ומסתבר שלא.

 3. איליה (היליד)

  טוב, ברור שחברות אמריקאיות יתייחסו לשוק האמריקאי ביתר רצינות, אחרי הכול, מדובר בנתח רציני מקהל היעד שלהם.
  בין היתר, מדובר בשיקולים כלכליים, אבל קשה אפילו להגיד שהם מאבדים את הנתח האירופאי בשוק. אחרי הכול, זה לא כאילו המשחק אינו ניתן להשגה באירופה דוברי האנגלית יילכו לאתר האמריקאי בלי לשאול הרבה שאלות. אתה אמרת בעצמך: "משחקים אחרים באתר האמריקאי דווקא כן פועלים".
  כנ"ל בקונסולות, אגב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.