איטי – חבר מבית ספר אחר

למי שלא מכיר, http://yearbookyourself.com מאפשר לך לקחת כמעט כל בנאדם ולשתול את הפנים שלו בתמונות שכאילו נלקחו מספר מחזור ישן… ומתברר שזה עובד גם על דמוית מצוירות, בערך…

וזה ניסיון ליצור את הדמות של איטי ב – http://faceyourmanga.com, האתר שמאפשר לך ליצור פרופילים בסגנון מנגה. בגלל שלא הייתה מסכה של חייזר, הסתפקתי בארנב ופופקורן :-P.

לא, לא השתעממתי למוות (עדיין), הפוסט הזה הוא חלק מתרגול עבור קורס מגניב במיוחד של שימושי מולטימדיה באינטרנט שאני לוקח באונ', כך   שסביר שתראו באתר עוד כמה הפתעות קטנות בעתיד.

ומי ששואל את עצמו מה קשר הדמות של איטי לאתר, אז קודם כל, מדובר באוואטר שלי (מישהוא מצא למושג מילה עברית נורמלית?) . דבר שני, מדובר גם במשחק הגרוע ביותר מעולם לאטארי 2600 ואולי כל קונסולה או מחשב מעולם ,לפי לא מעט אנשים . מכיוון שאטארי ייצרה הרבה יותר קלטות מאלו שקנו בפועל, היא טמנה את כל הקלטות הנותרות אי שם במדבריות מקסיקו. ב Code Monkeys אפילו הקדישו לו פרק מיוחד.

הערה אחרונה : שניה לפני שאתם מסתכלים בווידאו למטה, חשוב לזכור כי משחק לא נשפט רק לפי רמת המשחקיות שלו (GamePlay), אלא גם לפי הציפיות והעבודה שהושקעה בו, ומשחק שהושקעו בו 21 מיליון דולר (!) צריך לספק קצת יותר מאשר מסך פתיחה נחמד…

(קרדיט למשתמש tr0d)

3 תגובות

  1. תודה, למרות שהייתי מצפה למילה אחת, סמל אישי נשמע לי מיקרוסופטי מדי…

    אתה צודק,התחלתי לכתוב את הפוסט הזה באמצע תרגיל בכיתה, אבל לא הספקתי לסיים אותו עד למחרת בבוקר כי לא הייתי בבית, ומאוד רציתי להסביר מאיפה הדמות המשונה הזו הגיעה… (אחרי הכל יש הבדל גדול בינה לבין המקור הקולנועי)

    בנוגע להחלפה, נתתי לך את המסנג'ר שלי, ואני מעדיף שנדבר על זה שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.