קריאה לכל הגיקים ! מלהקות היפה והחנון 4 בעקבותיכם!

עדכון :

התקשרה אלי עוד מלהקת שהכרתי מקודם, היא אמרה לי שהמלהקת המטרידה כנראה באמת לא האמינה לי ולא הייתה לה כוונה רעה.

מעבר לזה, הם באמת רוצים לשפר את העונה הפעם, ומחפשים כל מיני סוגים מיוחדים של גיקים. אם אתם בעניין , צרו איתי קשר ואני אעביר אתכם ישירות למלהקת

איתי

הפוסט המקורי

קברניטי ערוץ 10 כבר מחממים מנועים לקראת עונת הריאליטי הבאה והעונה שאחריה (כי תוכניות אצלנו עולות תוך שנה מרגע ההפקה), והתוצאה היא שעשרות מלהקות ומלהקים של היפה והחנון 4 פושטים על מרכזי הגיקים השונים. הם קוראים את כל האירועים שלנו בפייסבוק, מחוברים לכל מוקדי הבילוי, וזה ממש לא מעניין אותם אם אתם גיקים חנונים או קווירים, מבחינתם אתם בשר חי שצריך לטרוף!

ולמה אני כותב את כל זה? וובכן, היום ניגשה אלי ואל חבר טוב שלי מלהקת של היפה והחנון 4 באירוע "המוסד הסגור" בסינמה סיטי. לא עזרו כל ההסברים שלי שכבר הייתי באודישנים של שתי עונות ואפילו השתתפתי בסדרת ריאליטי בבימוי של במאי היפה והחנון 1 (בחברת הפקה אחרת ובערוץ אחר), הן המשיכו לרדוף אחרינו ולהציק לנו , עד שנאלצתי לצעוק על אחת מהן שאני בכלל לא חנון, אלא גיק, ושתעזוב אותי בשקט!!

אני מעדיף הרבה יותר להיות שופט ולעזור לאנשים לשחרר את הגיק הפנימי שבתוכם, זה שמבין באופנה, שותה לשוכרה ועדיין נהנה מאתגרים אינלקטואלים ומחברה טובה של בני או בנות זוג, אבל המלהקים אפילו לא מסוגלים לחשוב בכיוון הזה כי מבחינתם אני לא יכול לתרום שום דבר וחייב לעבור שוב את כל שרשרת האודישנים (כזכור, בפעם האחרונה נפלתי בשלב הכמעט אחרון , ובשם הזמן, אני שמח שלא הגעתי לעונה המבישה שהיא היפה והחנון 3)

אחר כך דיברתי עם עוד בחור שהיה במופע והוא אמר לי שגם כל החברים הגיקים שלו סבלו מהצקה. אני אישית זוכר  שאיזו מלהקת הגיעה גם לאירוע של המשחקיה ז"ל, מה שרק מדגיש כמה המלהקים האלו יכולים להיות אגרסיבים וחסרי כל בושה.

אני קורא לכם לא לשתף איתם פעולה ולא לתת יד לדבר הזה שנקרא מסחטת ריאליטי בשקל תשעים. הריאליטי והדוק ריאליטי התחילו כדבר יפה ויש עדיין כמה צדיקים בסדום שמנסים לתת למשתתפים מסע שיתרום להם משהו בחיים, אבל יש גם את הצד המכוער שבו מרוב מניפולציות, מלבישות ומאפרות, הדמיון הפרוע של הצוות הופך לריאליטי, והאמת נשארת מאחור. היום כשאנשים מסוימים משתתפים בשלוש תוכניות ריאליטי שונות ויש עונות VIP ועונות אול סטארס של מתמודדים מעונות קודמות, כל אחד הופך להיות כלי משחק בלוח אחד גדול… מבחינת המלהקים, כל אחד הוא רק מספר ללא הבדל דת גזע מין  . נכון שגם אנחנו מטומטמים שקונים עוד ועוד עונות ששוברת שיאי רייטינג, אבל אם אתם אנשים חושבים כמוני , פשוט אמרו לא!  I am not a number, I am a free man ! זכרו ששום מלהק לא יכול לפנות אליכם ולהטריד אתכם , הוא לא מעל החוק, ואתם יכולים להתקשר למשטרה אם הוא ממשיך ואורב לכם.

לילה טוב לכולנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.