איתי ברנר לא קונה יותר ב- Pcgames.co.il

הבטחתי לשרות לקוחות של פיסי גיימס שאני אכתוב בדיוק מה אני חושב עליהם , אז הנה :

לפני בערך כחודש רכשתי את המשחק "The Beatles Rockband". לצערי הסתבר לי שצריך בשבילו גיטרה, ולכן קניתי את הגיטרה ישירות מהחנות שלהם בתל אביב בסיוע של המוכר הנחמד (אז) שהסביר לי על כל סוגי הגיטרות ולאילו משחקים הם מתאימים.

למרבה הצער, כאשר ניסיתי להתקין את המשחק לכונן הקשיח של האקס בוקס, גיליתי שיש עליו שריטה עמוקה רוחבית. השריטה לא מאפשרת להתקין את המשחק וגם לא להגיע לכיוון של הגיטרה.

אתמול

אתמול חזרתי לחנות והסברתי למוכר את מה שקרה.

מכיוון שהיה מדובר במשחק שעולה 100 שקלים והגיטרה עצמה עלתה לי יותר מ- 400, ציפיתי שהוא לא ישאל אותי שאלות ויחליף את המשחק בעותק שנמצא על המדף. (פשוטו כמשמעו, היה עותק נוסף בסניף בתל אביב).

המוכר אמר לי שבגלל שהאריזה הייתה סגורה, אין מצב שהדיסק הגיע שרוט והאקס בוקס שלי שרט אותו. שאלתי אותו אם לא יכול להיות שהוא "רקד" בתוך הקופסא, והוא אמר שלא. אמרתי לו שהזמנתי בערך 20 משחקים מחו"ל וזה אף פעם לא קרה לי. התשובה שלו הייתה שזה תמיד יכול לקרות ואין מה לעשות, אם נדפקת, אז נדפקת לגמרי…

מכיוון שאני גם ככה בתקופה שבה נוח לי לכעוס בגלל כל מיני סיבות שלא אפרט כאן, אמרתי לו שאני מבין אותו ושאם היה מדובר ב – 300 ש"ח, הייתי באמת מתעצבן. בינתיים, ביקשתי שיביאו עותק של Mortal Kombat Komplete edition  שאין כרגע במלאי.

היום

היום במקרה דיסקסתי עם אח שלי בעייני דיסקים. מכיוון  שאח שלי הוא אחד ממעריצי הביטלס הכי גדולים בארץ, נתתי לו את המשחק כמתנה שיוכל לשים על המדף. כשהוא שמע שאני נותן לו את המשחק כי הוא לא עובד לי, הוא אמר לי שלדעתו המוכר פשוט התעצל לשלוח את המשחק בחזרה לחברה. אחרי הכול, המחיר של המשחק הגולמי עצמו הוא לא גדול, והם בדרך כלל לא שואלים שאלות כמו "באיזה שלב המשחק נדפק".

בשלב הזה שאלתי את עצמי אם לא הייתי תמים מדי, ואולי אפשר לצפות מחנות שבזבזתי בה מעל 500 ש"ח (קניתי שם בעבר עותק של Castlevania), שתתנהג מלפנים משורת הדין ותיתן לי עותק תקין של המשחק.

בצירוף מקרים די מדהים, בדיוק באותו רגע התקשרו אלי ממרכז ההזמנות להודיע לי שהעותק של MK הגיע. אמרתי להם שמבחינתי אני כבר לא אקנה אצלם בחיים בגלל המקרה הזה ואני לא אהסס לפרסם  את הסיפור שלי כאן בבלוג ולהפיץ אותו הלאה.

לפי התגובה של איש השרות, הבנתי שזה ממש לא מזיז להם, אז הנה הדבר הקטן שאני יכול לעשות כדי שתחשבו פעמיים אם אתם קונים משם משחקי אקס בוקס. אני איתם גמרתי.

עכשיו

אז הנה אני מפרסם את הסיפור שלי. אני, איתי ברנר, etay2k  בלייב, לא קונה יותר מפיסי גיימס בחיים מכיוון שאני מצפה מרשת מקצועית שתנהג אחרת. זכותכם לא להחליף משחקי אקס בוקס בגלל שאתם ממשיכים וטוענים שבחיים אין סריטות כשהם חדשים, וזכותי להמליץ לחברים שלי שלא לקנות יותר אצלכם. יש מספיק חנויות אחרות שמבינות שהלקוח תמיד צודק היא לא סתם סיסמה.

אז חברים יקרים,נתראה בעוד חמש שנים, כשאף אחד כבר לא יירק לכיוון של חנויות פיזיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.