הפרויקט החדש שלי – Digital Downloads World

אני חושב שהגעתי לשיא חדש מבחינת התקופה שבה לא עידכנתי את הבלוג :-), אבל לזכותי ייאמר שהייתה לי תקופה די עמוסה : מעבר דירה לת"א, סגירת פערים ב  – "מקום טוב" ואפילו השלמת פערי גיימינג כמו Castlevania SOTN (מומלץ בחום).

אבל קרה עוד משהו , משהו שנקרא גוגל פינגווין. אני לא אכנס בדיוק להסבר של מה זה בדיוק, אבל בשורה התחתונה, התנועה שאני מקבל לאתר הראשי של n00b נפגעה. אל דאגה, האתר עדיין רווחי בגלל עלויות אחסון מאוד קטנות, אבל במקום לנסות ולתקן את האתר "בכוח" (משהו שמרבית מקדמי האתרים בעולם עדיין טוענים שהוא די בלתי אפשרי), החלטתי לנצל את ההזדמנות ולפתוח בלוג גיימינג נוסף באנגלית בנושא שאני מאוד אוהב : הורדות דיגיטאליות, או ליתר דיוק, מבצעים חמים של הורדות דיגיטאליות. (בינתיים ,יש סימנים לכך שגוגל כנראה תשפר את "פינגווין" כך שיפגע פחות באתרים לגיטמיים ויותר באתרים שמשתמשים בשיטות לא לגיטמיות באמת, כך שהזמן ייעשה את שלו).

וכן, החלטתי שהאתר הזה יהיה בלוג ולא מערכת אוטומטית מכמה סיבות :

1.לשפר את רמת הכתיבה שלי באנגלית בלי לשלם אלפי שקלים לוול סטריט

2.לבדוק את התיאוריה שבלוג בנושא פופולארי יכול להתקדם בגוגל בלי להתבסס על בניית קישורים מסיבית, אלא רק על "מוניטין".

3.לחזק את המוניטין האישי שלי בחו"ל. עד היום הגבתי באתרים כמו indiegames או xbla fans וגם בבלוגים של מפתחים עצמאיים, אבל תמיד קישרתי לפרופיל שלי בלינקדין, ואני חושב שלקשר לתוכן שאני כותב בעצמי יהיה יותר אפקטיבי.

4.לראות האם תוכנית השותפים של גוגל (Adsense) רווחית יותר באתרים בחו"ל. חשוב לזכור שזה גם תלוי במדינה ממנה מגיעים לאתר, במיוחד אתר באנגלית שהיא שפה בינ"ל.

בינתיים אני חושב שהולך לי לא רע : למרות שזמן השהייה באתר הוא לא גדול במיוחד , התנועה נמצאת במגמת עליה. בעבר ניסיתי לפתוח גרסה של n00b באנגלית, אבל לא לקחתי בחשבון כמה אתרים שמציעים משחקי freeware ו – shareware יש באינטרנט (הרבה!). הפעם אני יודע שאין הרבה אתרים שמתעסקים בהורדות דיגיטליות בכל הפלטפורמות , ואם יש כאלו, מדובר באתרי גיימינג כללים (במיוחד Joystiq שכמעט כל יום מפרסם מבצע כזו או אחר).  אני אמנם צריך לכסות את הפינה של משחקי סלולר , אבל אני מאמין שגם זה יגיע , אולי אחרי שאני אקנה סוף סוף טאבלט…

וכמובן הקישור – http://www.ddworld.co. כרגע האתר משתמש בעיצוב בסיסי של וורדפרס בגלל שחשוב לי בעיקר לעבוד על התוכן. אני מקווה שזה ישתנה בעתיד. אם יש למישהו הצעה לתבנית, אני כמובן אשמח לשמוע…

 

תגובה אחת בנושא “הפרויקט החדש שלי – Digital Downloads World”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.