טירוף הקיץ (קצת באיחור) עכשיו באקס בוקס לייב ארקייד

קצת מאוחר, אבל מוטב מאוחר מאשר מעולם לא (חוץ מזה שהתזמון עם ראש השנה ממש מגניב) : מכירה גדולה מאוד באקס בוקס לייב לרשימה מכובדת של משחקים , חלקם נחשבים ללהיטים לא קטנים כמו למשל Outland ב400 נקודות (5$) ו –  Shank שבדיוק הוכרז לו משחק המשך ב – 600 (7.5$, למרות שבסטים וב – PSN הוא עולה 10$ במחיר הקבוע). את הרשימה המלאה אפשר למצוא כאן. אין לי מושג כמה זמן המכירה הזו תימשך, אבל סביר להניח שלפחות עד סוף השבוע הנוצרי (כלומר, יום ראשון בערב). אוקי , בדקתי – עד יום שני.

כמעט כל המבצעים פתוחים גם למי שאינו מנוי גולד, ומי שמנוי גולד יוכל להנות בנוסף מ – ilomilo ב400 נקודות גם כן. חוץ מזה שהיום ספציפית (ה – 30 בחודש) יש כמה מבצעים נוספים כמו טורצ'לייט ב- 400 נקודות בלבד. משום מה המבצעים לא כל כך מובלטים בדאש בורד ולכן רק עכשיו כשחזרתי הביתה אחרי יומיים של חופשה , שמתי לב לזה דרך XBLA Fans (באמת שקשה לי להבין מה ההגיון להחביא אותם כל כך טוב…). אז בכל מקרה, שתהיה לכולנו שנה מצוינת!

3 תגובות

  1. רוב המבצעים האלו הם לא מבצעים אלא הורדות מחיר תמידיות שרואים מידי פעם בXBLA. פשוט הפעם מדובר ברשימה מרשימה שכוללת כמה משחקים חדשים יחסית.

  2. וואלה ? אתה בטוח בזה? בדרך כלל הורדות מחיר זה ל400 או 800 , ופה יש כמה משחקים של 600 שזה אף פעם לא מחיר קבוע… לי תמיד קשה לדעת אם זה מבצע או הורדה קבועה עד שהם לא מפרסמים את זה בעדכון החודשי…

  3. כמו שבטח כבר ראית, מסתבר שאני טועה. בדיעבד תג המחיר של 600 נקודות באמת היה אמור לרמוז לי על זה.
    הייתי בטוח שמדובר בהורדות מחיר כי המבצעים שבדרך כלל נעשים הם או מבצעי gold בלבד שמצויינים במפורש, או שלפחות מודיעים עליהם באופן רשמי בבלוג של Major nelson. פה לא היה שום דבר כזה ולכן הנחתי שמדובר בסתם הורדת מחיר.

    וחבל, כי shank ו-outland היו ברשימת הto-do שלי, אבל בגלל הנאיביות הזו לא רצתי לקנות נקודות. נחכה למבצע הבא אני מניח…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.