פרטים וFAQ (הבטחתי ,לא?)

ש: אז על מה כל הפוסט הזה בדיוק?

ת: http://www.etay.co.il

ש: איך תפסת את הדומיין הזה?

ת: מת על הסמנטיקה שלך, אבל האמת היא שהדומיין הזה פשוט היה פנוי…

ש: למה בכלל לפתוח עוד בלוג?

ת: אני חושב שהפוסט הראשון די עונה על השאלה הזו, אבל בגדול, אני רוצה לפנות גם לקהל יעד רחב יותר , כזה שלא מתעניין רק במשחקים.

ש: דווקא ממך ציפיתי לשמוע תשובה אחרת, גם סבתא שלי משחקת בכל מיני משחקי פלאש ובכלל, נובלוג הוא בלוג שלא בהכרח נועד לפנות ל"גיימרים". אז מה בעצם הבעיה לאחד בין הבלוגים?

ת:הלוואי שהייתי יכול להגיד שזה באמת המצב ואפשר לשלב פוסטים כמו שיש בנובולוג בתוך בלוג שהוא יותר טכני / טכנולוגי וזה יראה טבעי. האמת העצובה היא שאנחנו כנראה עדיין לא מוכנים לזה. סתם דוגמה קטנה : בכל עיתון יומי יש מדור מחשבים או לכל הפחות חדשה טכנולוגית אחת, אבל חדשות שקשורות למשחקים בדרך כלל נדחקות למוספים חד שבועיים או למוספי סוף השבוע. (קפטן אינטרנט, ממון מחשבים וכו').

ש: זה עדיין תירוץ עלוב, תכתוב על מה שבא לך, מי שלא רוצה לקרוא, יעבור לקטגוריה אחרת.

ת:  מודה שיש בזה משהו, אבל אסור לשכוח שנובלוג צבר לעצמו קהל קוראים מצומצם  אמנם, אבל גם נאמן מאוד. בשלב הזה, אני חושב שעדיין יש מקום להפרדה, לפחות  בשלב הראשון ובשביל שלא ייווצר עומס של יותר מדי פוסטים. ניסתם פעם לעקוב אחרי כל העדכונים של TechCrunch? חוץ מזה, הקטגורית כאן הן יחסית נישתיות ולכן Mashup  של שני בלוגים יכולים ליצור יותר מדי עומס ויזואלי.

ש: אז אני מבין מזה שקצב העדכונים כאן לא יירד?

ת: אני לא יכול להבטיח כלום, לפעמים יש שבוע שלם שבו אני לא כותב, ואז כותב כמה ימים רצוף (במיוחד אם קורה משהו יוצא דופן, ראו מקרה GoG). לא נראה לי שהדפוס הזה ישתנה, אבל כולנו בני אדם ויש בסך הכול 24 שעות ביממה….

ש: ואם נגיד יהיה נושא שהוא בין לבין, כזה שאפשר לכתוב עליו גם כאן וגם שם?

ת:  בשביל מה יש קישורים?

ש: You will Fail!

ת: זו לא שאלה, אבל רק למען הפרוטוקול, הנה התשובה – Mess with the best and die like the rest

ש: מה הקשר?

ת: לא יודע, אבל תמיד רציתי לצטט את המשפט הזה – שאלה טיפשית, תשובה טיפשית.

ש:הFAQ הזה מתחיל להגיע למקומות לא טובים…

ת:אכן…

ש: ניפרד כידידים?

ת: בשלב זה…

2 תגובות בנושא “פרטים וFAQ (הבטחתי ,לא?)”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.