דברים שסיפר לי הטוויטר

אני צופה גידול נרחב במספר האנשים שאני עוקב אחריהם בשל האפשרות החדשה של  Who To Follow. האפשרות הזו בעצם מציעה לכם לעקוב אחרי אנשים בתוך הרשת הפנימית שלכם שאתם עוד לא עוקבים אחריהם ישירות, משהוא שלינקדין למשל כבר חשבו עליו ממש בתחילת דרכם שלהם. (שם אפשר לראות גם את המרחק הוירטואלי בינכם לבינם לפי מספר הקשרים שצריך לעבור).

בכל מקרה, דרך הפיצ'ר החדש הזה הגעתי לכמה מקומות מעניינים :

Brutal Legend סטייל לוקאס ארטס ,   משעשע.

אז מה באמת עובר על סדרת Final Fantasy? מישהוא שמגדיר את עצמו כמעריץ נלהב ואפילו קנה עותק נדיר של FF5 ביפנית (והוא לא דובר את השפה), כותב שהוא פשוט לא מוצא יותר מדי סיבות לשחק במשחקים האחרונים ולמעשה הוא ממש היה צריך להכריח את עצמו לשחק ב13. מאמר נוסף באותו אתר טוען שהבעיה היא פשוט שהמשחקים האחרונים נעשו מסובכים מדי . (ואני חשבתי שמשחק הקלפים ב8 היה מעצבן…)

*אם אתם לא מכירים בכלל את BitMob, שווה לכל הפחות להירשם אל ה – RSS שלהם , הם כותבים לעניין ולא מתעמקים בחדשות על גבי חדשות כמו ברוב האתרים היום.

המשחק משינריום סובל מ90 אחוז פיראטיות ויימכר ברבע מחיר עד ה12/8 (5 דולר במקום 20). אתם בטח זוכרים דיווח דומה גם בנוגע ל – World of Goo. מה שמשותף לשני המשחקים האלו זה שלשניהם אין שום DRM ואפשר להעתיק אותם באופן חופשי לחלוטין (תנאי הרישיון כמובן אוסרים על כך). האם מדובר בצירוף מקרים אומלל או שבכל זאת יש משהוא חיובי בדבר הזה שכולנו כל כך אוהבים לשנוא?

קישור אחרון ובלי קשר –

ביקורות שלי על Puzzle Agent (למשחק יש דמו ולכן הוא נמצא בתוך האתר). כפי שתוכלו לקרוא, התרשמתי מאוד לטובה למרות שאני בדרך כלל שונא משחקים כאלו . אני לא יודע כמה משחק המשך יוכל להיות מרענן באותה מידה (דבר ששכחתי לציין שם), אבל בשביל 10$ המשחק הזה בהחלט סיפק לי הרבה יותר ממה שאני בדרך כלל רגיל לקבל מטל טייל עבור המחיר הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.