סקוט פילגרים : המשחק

אם הייתם צריכים עוד הוכחה לכך שהגבול בין קומיקס, קולנוע ומשחקי וידאו הולך ומצטמצם, המשחק שמבוסס על הסרט סקוט פילגרים הוא כנראה ההוכחה לכך.

סקוט פילגרים הוא קומיקס ששואב השראה רבה מעולם משחקי הוידאו ,בעיקר הקלאסים שבהם ובעיקר משחקי מכות לא בדיוק ריאליסטים (אחרי הכול מדובר בקומיקס) . עוד מעט הקומיקס יהפוך לסרט שגם הוא נראה בקטעים רבים כאילו נלקח ישירות מטקן או סטריט פייטר.

אבל כשמגיעים למשחק שמבוסס על הסרט , מסתבר שמדובר בכלל על משחק מכות רחוב בו הפוקוס הוא על קרבות מרובי משתתפים סטייל River city Ransom או Double Dragon  . ההבדל מהשומרים , קיק אס ושאר משחקי הקומיקס / סרטים המאכזבים מהשנים האחרונות הוא שהפעם מדובר במשחק שבהחלט מודע למסורת ולסמלים שהוא מייצג ובעצם משחזר את תקופת הזוהר של המשחקים האלו : סוף שנות ה80 ותחילת ה90. הגראפיקה קצת בלוקית, אבל מבחינת הצבעים והאנימציות יש כאן קרבה הרבה יותר גדולה לתקופת ה16 ביט.

הקאצ' ? המשחק הוא בלעדי לPSN – שרות ההורדה של ה – Playstation 3.

(כנראה שהוא ייצא לXBLA שבועיים אחר כך, תודה לswym שעדכן אותי)

בדרך כלל משחקים מבוססי סרטים יוצאים לכל הפלטפורמות, אבל כנראה שלסוני יש יותר קשרים ממה שאנחנו חושבים (ובכלל, מסתבר שבניגוד למה שמקובל לחשוב, מיקרוסופט מטילה לא מעט מגבלות על מי שמפתח לשרות שלה, הXBLA).

חייב להודות שאני קצת מקנא, טוב שיש את Castle Crashers.

הטריילר לסרט

הטריילר למשחק

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.