מבחר חדשות ביזאריות יותר ופחות

הנקודה האדומה של פריק – שלא תגידו שאני לא שם על החנויות בארץ (שם קצת…), פריק יצאו במבצע נדיב למדי בו תוכלו לקבל הנחה של 50 שקלים על כל משחק שתרצו ובתנאי שתקנו קודם את אחד המשחקים עם הנקודה האדומה.

לא אוהבים נקניקיות? – לכל מאוכזבי הכנס של דה מרקר, אל תשכחו שהכנס השנתי של GameIS מתקיים השנה במכללת אפקה ב25 במאי ובמחיר קצת יותר שפוי מהכנס בשנה שעברה (75 ש"ח).

לשחק באי הקופים בדפדפן – אין לי מושג למה שתרצו לעשות את זה כשהמשחק גם ככה יצא לאייפון וכמעט לכל הקונסולות חוץ מהמחשב האישי, אבל אם אתם חייבים לשחק בעבודה, אולי זה פתרון לא רע…

ואם כבר אייפון – אחרי הריב המתוקשר עם אדובי, מסתבר שגם Unity בסכנה, או לפחות המצב כרגע לא ממש ברור. זה יהיה ממש חבל, מדובר לדעתי באחת מהטכנולוגיות היותר מבטיחות של השנים האחרונות בכל מה שקשור לתקני תלת ממד אוניברסלים (מבחינת הפלטפורמה עליה הם רצים).

פעולה , הרפתקאות או הרפתקאת פעולה ? הקטעים האחרונים מהמשחקים של דוקטור הו מרמזים על משחק אקשן. מנגד, בריאיון עם הצוות שאחראי על העונה החמישית של הסדרה (עליה מבוססים המשחקים), הם דווקא מסבירים שזה ממש לא הולך להיות עוד סתם חיקוי טומב ריידר משעמם (לדבריהם) ומבטיחים לא מעט חידות וגם קטעי מעבר מושקעים. לפי דעתי, כל הבלבול התחיל מכך שאתרים כמו ויקיפדיה קישרו את המשחק ל -Graphic Adventure, מה שמסתבר כרגע כלא ממש מדויק.

הקונסול – לאחר כל מיני לחשושים וגישושים (ממני לא שמעתם כלום), חורים ברשת סוף סוף השיקו את בלוג המשחקים שלהם, הקונסול. כרגע העורך הראשי הוא ארז רונן ומדובר בהשקה שקטה יחסית בלי הפניות מבלוג האב. ההבטחה היא לעסוק במגוון רחב של נושאים כולל סיקור משחקי קאז'ואל ופלאש , דברים שבאמת קצת חסרים ברשת העברית.

B4HDאתר חדש (באנגלית) שמתמקד בכתבות על משחקים ישנים. נכון, יש המון כאלו ברשת, אבל לראות אתר רטרו בריטי שלא מפוצץ במשחקי ספקטרום או BBC מיקרו זו כבר חוויה מרעננת 🙂

מי רוצה קוקטיל פירות? או במילים אחרות – שוב פעם אפשר לרכוש חולצות של פיפוש. המחיר לא ממש זול וגם הקטע של שחור לבן נראה צ'יפ לאללה, אבל זה מה יש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.