ארכיון הקטגוריה: פיראטיות

ירוק עולה!

בזמן שסטים משחזרת את המבצעים שלה, GMG עושים לה בית ספר!

האתר מציע כמה משחקים חדשים בקטלוג שלו במחירים מגוחכים.

בין היתר –

Devil May Cry 4 ב – 6.79$ במקום 20

RocketBirds ב – 2.5$ (סיקור וגם פסקול נהדר באייטיונס בשלושים ש"ח)

Rocksmith בחצי מחיר – 27.55$

DOOM 3 BFG – אומרים שהגרסה הזו נוראית, אבל אולי שווה לכם לחכות לטלאי

כפל מבצעים

הסיבה שאני מעריץ את האתר הזה היא שהוא נותן לכם כפל מבצעים.

אם למשל יש משחק בהנחה, אתם יכולים להקיש קוד כמו GMG30-DPLIM-DN831 ולקבל עליו עוד הנחה יחסית! (לעיתים יש מגבלות על משחקים דנדשים, אבל לכל תעלול יש גבול 🙂 ).

יש וואצרים שהם כללים וכל אחד יכול להשתמש בהם, ויש כאלו שהם רק לחשבון שלכם ומקבלים אותם אחרי שעונים על סקר או קונים בהזמנה מוקדמת. שווה להירשם לרשימת תפוצה שלהם.

תראו למשל מה קרה ברגע שהשתמשתי בכל הקרדיטים שהיו לי בחשבון, במשחקים שמכרתי בחזרה, ובקופון שהיה לי כבר על הזמנה מוקדמת של טומב ריידר :

 

למעשה הייתי יכול להכניס עוד קופון ולקבל עוד 30% הנחה על ה 2.16$,אבל לא ראיתי את זה.

באופן די אירוני, דווקא מבול המבצעים פוגע לפעמיים באטרקטיביות של האתר. לדוגמה, בפינת השוואת המחירים של Games.co.il, לא תוכלו לדעת שיש עוד אקסטרא הנחה.

 

יורד בקלות

בזמן האחרון, השרות הורדות של האתר שופר משמעותית, והורדתי את כל 17 ה GB של מקס פיין 3 בלילה אחד.

יש גם משחקים שהם פשוט קוד לסטים , ואתם מקבלים אותו ברגע שניתן לבצע PreLoad!

יש גם משחקים שעדיין אי אפשר להזמין בסטים וכן אפשר להזמין אצלם את המפתח מראש (South Park , בזמנו)

פעם רביעית גלידה

מעבר לתמחור הסופר הוגן שלהם,  הצוות תמיד נמצא שם כדי לעזור, הן בתמיכה הטכנית והן בפורום. בזמנו לא הצלחתי להתקין את באטמן ארקם סיטי על XP, והם נתנו לי זיכוי מלא והשאירו את המשחק אצלי. בסטים זה לא היה קורה…

לסיום, אני לא אטחן לכם יותר את השכל, אבל אתם בהחלט צריכים להכניס את GMG לרשימת האלטרניטיבות שלכם לסטים!!

 

ה – "מג'יק סטיק" פרץ את הPS3?!

עדכונים

חבר'ה – אני הולך לאכול את הכובע , אבל זה נראה אמיתי… לפחות שני מקורות שונים (אחד בספרדית ואחד באנגלית) התחילו להפיץ הוראות הפעלה זהות שלפיהן ההפעלה בקונסולה ישנה (עבה) וחדשה (רזה) היא מעט שונה, וכמו כן האינדיקטורים על גבי המכשיר זהים גם כן. הוידאו הזה למשל כבר נראה יותר מקצועי מהקודם. מצד שני, להפיץ את כל המדריכים האלו זה המעשה הכי טיפשי שאותם מוד ציפרים יכולים לעשות – (שוב, אם זה אמיתי) – לסוני בטח כבר יש מכשיר כזה בדיוק וברגעים אלו היא בטוח דואגת לחסום אותו לכל מי שבטעות יעדכן (הסטיק עצמו אמור למנוע עדכונים אוטומטים).

היזהרו מבאנים

עכשיו ההאקרים בעצמם מודים שמי שיחבר את הקונסולה שלו לרשת עלול לקבל באן מכיוון שלתוכנה אותה מתקין המכשיר יש מספר סידורי. אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק :-P.

הפוסט המקורי מיום שישי

מאז אתמול  בערב מסתובבות שמועות עיקשות על כך שכמה האקרים הצליחו לפרוץ את הPS3 באמצעות סטיק USB בשם Jailbreak.

אתמול בערב היו לוידאו הזה בערך 1400 ציפיות, עכשיו בבוקר המספר כבר קפץ ל34,000.

למי שלא ממש מבין מה זה בעצם אומר, הסרטון טוען כי ניתן ליצור גיבויים של משחקים על גבי הכונן הקשיח ולשחק אותם ממנו דרך אותו היישום שבדרך כלל מגבה משחקים שמורים ופרופילים.

הבעיה – נראה שהקונסולה המוצגת בסרטון היא קונסולה המיועדת למתכנתים (Debug Console). מה זה בעצם אומר?

1.קונסולה שכזו לא כוללת אמצעי הגנה ולכן היא יכולה להריץ קוד מסטיק USB בצורה שקונסולה רגילה לא תאפשר

2.לקונסולה שכזו יש אמולטור מובנה שמאפשר להריץ כונני בלו ריי וירטואלים , כונן וירטואלי שכזה מריץ תמונת מראה של דיסק הנמצאת על הכונן הקשיח כאילו מדובר בדיסק אמיתי. במילים אחרות, קונסולה שכזו לא צריכה בכלל את סטיק הUSB על מנת לעשות את מה שמוצג בסרטון….

מעבר לשתי הבעיות האלו, הקישור לאתר שמוכר במכירה מוקדמת את הסטיק מעורר גם כן חשד שמעורב בסתם עוד ספין. יש כמה האקרים נוספים בסצינה שאומרים שכל הסיפור דווקא אמיתי, אבל אותי זה עדיין לא משכנע.

טיעון נוסף – ההתקדמות הזו פשוט נראית מהירה מדי. רק בינואר הסתבר שיש עוד עבודה רבה וההאקרים יצטרכו ליצור תוכנה שתוכל לטפל בהגנה הפנימית של מערכת ההפעלה. באפריל הם הצליחו בסך הכול להחזיר את התמיכה בלינוקס שסוני הוציאו בעקבות מה שקרה בינואר…בכל מקרה, רחוק מאוד ממה שראינו עכשיו.

לדעתי יש עוד זמן ובכלל לא בטוח שפריצת משחקים לקונסולה תהיה אפקטיבית. הרבה מאוד אנשים מחזיקים עדיין בדגמים של 20 ו40 ג'יגה שיכולים לאחסן מספר מועט מאוד של משחקים התופסים נפח של דיסק בלו ריי שלם (השימוש בדיסק חיצוני הוא מוגבל, כפי שתוכלו לקרוא בקישור הראשון) .  גם צורבי בלו ריי ומדיות הן לא בדיוק עניין זול, אף על פי שהמחיר כמובן יירד ברגע שיהיה יותר ביקוש. הוסיפו לזה את עניין עדכוני הקושחה שיהפוך כל עדכון לסיוט, ואני חושב שתגיעו כמוני למסקנה שבנתיים ידה של סוני עדיין על העליונה.

דברים שסיפר לי הטוויטר

אני צופה גידול נרחב במספר האנשים שאני עוקב אחריהם בשל האפשרות החדשה של  Who To Follow. האפשרות הזו בעצם מציעה לכם לעקוב אחרי אנשים בתוך הרשת הפנימית שלכם שאתם עוד לא עוקבים אחריהם ישירות, משהוא שלינקדין למשל כבר חשבו עליו ממש בתחילת דרכם שלהם. (שם אפשר לראות גם את המרחק הוירטואלי בינכם לבינם לפי מספר הקשרים שצריך לעבור).

בכל מקרה, דרך הפיצ'ר החדש הזה הגעתי לכמה מקומות מעניינים :

Brutal Legend סטייל לוקאס ארטס ,   משעשע.

אז מה באמת עובר על סדרת Final Fantasy? מישהוא שמגדיר את עצמו כמעריץ נלהב ואפילו קנה עותק נדיר של FF5 ביפנית (והוא לא דובר את השפה), כותב שהוא פשוט לא מוצא יותר מדי סיבות לשחק במשחקים האחרונים ולמעשה הוא ממש היה צריך להכריח את עצמו לשחק ב13. מאמר נוסף באותו אתר טוען שהבעיה היא פשוט שהמשחקים האחרונים נעשו מסובכים מדי . (ואני חשבתי שמשחק הקלפים ב8 היה מעצבן…)

*אם אתם לא מכירים בכלל את BitMob, שווה לכל הפחות להירשם אל ה – RSS שלהם , הם כותבים לעניין ולא מתעמקים בחדשות על גבי חדשות כמו ברוב האתרים היום.

המשחק משינריום סובל מ90 אחוז פיראטיות ויימכר ברבע מחיר עד ה12/8 (5 דולר במקום 20). אתם בטח זוכרים דיווח דומה גם בנוגע ל – World of Goo. מה שמשותף לשני המשחקים האלו זה שלשניהם אין שום DRM ואפשר להעתיק אותם באופן חופשי לחלוטין (תנאי הרישיון כמובן אוסרים על כך). האם מדובר בצירוף מקרים אומלל או שבכל זאת יש משהוא חיובי בדבר הזה שכולנו כל כך אוהבים לשנוא?

קישור אחרון ובלי קשר –

ביקורות שלי על Puzzle Agent (למשחק יש דמו ולכן הוא נמצא בתוך האתר). כפי שתוכלו לקרוא, התרשמתי מאוד לטובה למרות שאני בדרך כלל שונא משחקים כאלו . אני לא יודע כמה משחק המשך יוכל להיות מרענן באותה מידה (דבר ששכחתי לציין שם), אבל בשביל 10$ המשחק הזה בהחלט סיפק לי הרבה יותר ממה שאני בדרך כלל רגיל לקבל מטל טייל עבור המחיר הזה.